Pramogos be nuostolių: aktyviausiai bilietus draudžia 25-35 m. amžiaus miestiečiai

02.02.2017

Naujausi pranešimai

  • 17.12.2024
    Audros nuostoliai didėja kas valandą: nuplėšti stogai, išgriautos tvoros, sudaužyti šiltnamiai ir nupūstos kepsninės
    Daugiau
  • 16.12.2024
    Apledėjusi kelio danga: kas gali apsaugoti vairuotojus ir pėsčiuosius
    Daugiau
  • 09.12.2024
    Prieššventinis laikotarpis – išbandymas emocinei sveikatai: kaip ja pasirūpinti
    Daugiau
Daugiau naujienų

Lietuvos gyventojai rizikos stengiasi išvengti visur, kur tik gali. Draudikų duomenys parodė, kad ir pramogaudami jie siekia apsisaugoti nuo finansinių nuostolių. Prieš kelis mėnesius Lietuvoje pradėtu teikti bilietų draudimu Lietuvos gyventojai aktyviai draudžia ne tik brangesnius, daugiau nei 50 Eur kainuojančius bilietus, bet ir tuos, kurių kaina siekia ne daugiau kaip 15 eurų.

Bilietus į žiemos švenčių laikotarpiu vykusius renginius pirkę žiūrovai pirmą kartą turėjo galimybę juos apsidrausti. „Žiemos švenčių laikotarpiu įsisuka tikra renginių karuselė, kai kiekvieną vakarą didžiosios salės ir arenos kviečia dalyvauti šventiniuose renginiuose. Žmonės visada palankiai vertina pramogas, tačiau iš anksto įsigyti bilietus vengiama dėl galimų nenumatytų aplinkybių, kurios gali sutrukdyti dalyvauti renginyje. Bilietų į renginius draudimas apsaugo nuo šių situacijų ir leidžia atgauti pinigus, jeigu žiūrovas negali dalyvauti renginyje“, – sakė „Gjensidige“ Naujų pardavimo kanalų skyriaus vadovė Indrė Baltušienė.

Pasak „Tiketos“ pardavimų vadovės Dovilės Poniškaitienės, aktyviausiai žmonės draudė bilietus į Leono Somovo ir Jazzu, Kastyčio Kerbedžio, Lilo ir Innomine koncertus, vykusius Vilniaus „Siemens arenoje“. Kaune daugiausiai buvo draudžiami bilietai į renginį „Naujieji su Marijonu“. Vaikams bei jaunimui skirtos pramogos draustos taip pat aktyviai, kaip ir suaugusiųjų. Daugiausia buvo apdrausta bilietų į keliuose didžiuosiuose miestuose gruodį vykusią muzikinę pasaką visai šeimai „Tilidūda“ ir į žaidimų kultūros parodą „Game On“.

Bilietų draudimo suma tiesiogiai priklauso nuo bilieto kainos. Vidutinė apdrausto bilieto kaina siekė 22,4 Eur, o jo draudimas kainavo 2 Eur. Brangiausias apdraustas bilietas buvo pirktas už 106,20 Eur, pigiausias – už 2 eurus.

„Gjensidige“ atstovės teigimu, bilietų draudimu aktyviausiai naudojasi 25-34 metų žmonės, jie sudaro 43 proc. visų šios paslaugos vartotojų.

Lygiai pusė bilietus į renginius apdraudusiųjų pirkėjų gyvena Vilniuje, 17 proc. – Kaune, kituose miestuose gyvena mažiau nei 10 proc. visų bilietų draudimą pasirinkusių draudėjų. Moterys šia paslauga naudojosi daug aktyviau nei vyrai, jos sudaro 67 proc. visų bilietus į renginius apsidraudusių pirkėjų.

Bilietų draudimas atlygina išlaidas keliais atvejais: dėl asmeninės arba nepilnamečių vaikų ūmios ligos, jeigu įvyko netikėtas įvykis, pvz., namuose kilo gaisras ar žmogus pateko į automobilio avariją. Bilietų draudimo paslaugą bus galima užsisakyti įsigyjant bilietus internetu ir kasose.

Šią paslaugą pirmosios Baltijos šalyse pristatė bilietų platinimo bendrovė „Tiketa“ kartu su draudimo bendrove „Gjensidige“.