„Gjensidige” kelionių draudime – apsauga nuo COVID-19

29.07.2021

Naujausi pranešimai

  • 17.12.2024
    Audros nuostoliai didėja kas valandą: nuplėšti stogai, išgriautos tvoros, sudaužyti šiltnamiai ir nupūstos kepsninės
    Daugiau
  • 16.12.2024
    Apledėjusi kelio danga: kas gali apsaugoti vairuotojus ir pėsčiuosius
    Daugiau
  • 09.12.2024
    Prieššventinis laikotarpis – išbandymas emocinei sveikatai: kaip ja pasirūpinti
    Daugiau
Daugiau naujienų

Draudimo bendrovė „Gjensidige” į savo kelionių draudimą įtraukė apsaugą užsienyje COVID-19 liga susirgusiems klientams. Šis sprendimas įsigaliojo liepos 27 d.

„Pasaulinė pandemija jau spėjo sugriauti daugybę planų. Pasirūpinsime žmonėmis, pasiilgusiais kelionių - į „Gjensidige“ kelionių draudimo medicininių išlaidų paketą įtraukiame papildomą apsaugą nuo COVID-19. Tai padės keliautojams jaustis saugiau ir patikimiau”, - sako „Gjensidige” Turto ir asmens draudimo produktų vadovė Gitana Beinorienė.

Draudikai atlygins išlaidas už būtinąją medicinos pagalbą gydymo įstaigoje, apmokės gydytojo paskirtus vaistus. Draudimas apima transportavimą iki gydymo įstaigos ir atgal, medicininio repatrijavimo, nepilnamečių vaikų iki 16 m. parvežimo išlaidas.

G. Beinorienė atkreipia dėmesį, kad išlaidos už COVID-19 testą, kai jo rezultatas neigiamas, nebus atlyginamos. Taip pat draudimas neatlygins antigenų testų bei saviizoliacijos išlaidų.

„Metų pradžioje mūsų užsakymu „NielsenIQ“ atliktos gyventojų apklausos duomenimis, po trečdalį apklaustųjų planavo atostogauti prie mūsų šalies jūros, sodybose prie ežerų ir tikėjosi vykti į užsienį. Plačiai prieinama vakcinacija, ES COVID-19 sertifikatas atgaivino kelionių į užsienį apimtis. Tikimės, kad kelionių draudimo apsaugos išplėtimas paskatins žmones drąsiau ir saugiau keliauti į užsienį“, - sakė G. Beinorienė.

„Gjensidige“ duomenys rodo, kad kelionių draudimo apimtys liepos mėnesį, palyginus su sausio mėnesiu išaugo triskart. Vidutinė kelionių draudimo sutarties įmoka šiemet padidėjo 40 proc., palyginus su pernai metais. Tam įtakos turi ilgesnės ir tolimesnės kelionės bei didesnis drauge keliaujančių asmenų skaičius.

Tuo tarpu kelionių draudimo žalų skaičius nuo metų pradžios auga 50 proc. Pagal populiarumą kelionių kryptys rikiuojasi taip: Egiptas, Turkija, Ispanija, Graikija ir Bulgarija.

„Gjensidige“ atstovė akcentuoja, kad epidemiologinė situacija skirtingose šalyse labai greitai keičiasi ir valstybės nustato naujus reikalavimus turistams, todėl prieš kelionę būtinai reikia pasidomėti, kokių dokumentų ir tyrimų reikės atvykstantiems į konkrečią šalį ir grįžtantiems namo.

ĮSIGYTI KELIONIŲ DRAUDIMĄ >>>